Menu
Skovshoved IF mod Vigerslev Bk. Oddset Pokalen 2024 • Pulje 1
Skovshoved I P 04-06-2024 Kl. 19.00
ude logo
Skovshoved IF
V
Dankurd IF - Skovshoved IF 15-05-2024 • kl. 18:30 1 - 8
V
Bk. Hellas - Skovshoved IF 30-04-2024 • kl. 18:30 1 - 4
0
2
18°
4,5m/s
0ml.
21:47Kl.
Leveret af
ude logo
Vigerslev Bk.
V
Rødovre - Vigerslev Bk. 14-05-2024 • kl. 18:30 0 - 2
V
Husum Bk. - Vigerslev Bk. 30-04-2024 • kl. 18:15 0 - 3
Tak til livescore-indberetter Rasmus Guhle
'90 +8
Kamp slut
'90 +2
Ukendt spiller
'79
Ind: Nicolai Buchardt
Ud: Mads Peter Hansen
'0
Ind: Nils Neess Priisholm
Ud: David Emil Fenneberg Denu
'69
Ind: Ukendt spiller
Ud: Ukendt spiller
'66
Ind: Jonathan Nielsen
Ud: Ludvig Forsberg
'66
Ukendt spiller
'48
Gustav Friis Møller Nielsen
'46
2. halvleg start
'45 +3
1. halvleg slut
'41
David Emil Fenneberg Denu
'31
Danny Stencel
'23
Ukendt spiller
'11
Casper Schjellerup
'0
Kamp start

StillingOddset Pokalen 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 KFB 3 3 0 0 9
2 CBS Sport 3 3 0 0 9
3 IF Føroyar 3 3 0 0 9
4 Vigerslev Bk. 3 3 0 0 9
5 Dragør Bk. 3 3 0 0 9
6 Jægersborg Bk. 3 2 0 1 6
7 B.1960 2 2 0 0 6
8 FC Culpa 2 2 0 0 6
9 Skovshoved IF 3 2 0 1 6
10 Kastrup Bk 2 2 0 0 6
11 FC ESPM 2 2 0 0 6
12 Folehaven 2 2 0 0 6
13 Bk. Olympia 1921 3 2 0 1 6
14 Ørestad IF 3 2 0 1 6
15 FB 2 2 0 0 6
16 Union 3 2 0 1 6
17 GVI 3 2 0 1 6
18 Sporting Fønix CF 3 2 0 1 6
19 Rødovre 2 1 0 1 3
20 Bk. Skjold 1 1 0 0 3
21 Brønshøj 1 1 0 0 3
22 ØKF 1 1 0 0 3
23 AB Tårnby 1 1 0 0 3
24 Bk. Viktoria 2 1 0 1 3
25 FK Prespa 2 1 0 1 3
26 Amager FF 2 1 0 1 3
27 B 1908 1 1 0 0 3
28 Sundby Bk. 1 1 0 0 3
29 Fix 2 1 0 1 3
30 Blue Star Academy 2 1 0 1 3
31 KFUM 2 1 0 1 3
32 PI Fodbold 2 1 0 1 3
33 KodaSyd FC 2 1 0 1 3
34 Tårnby FF 1 1 0 0 3
35 Bispebjerg Bk. 2 1 0 1 3
36 Watan FC 2 1 0 1 3
37 Frederiksholm Sydhavnen 2 1 0 1 3
38 Fremad Valby 2 1 0 1 3
39 Østerbro IF 2 1 0 1 3
40 Young Urbans FC 2 1 0 1 3
41 Vestergården 2 1 0 1 3
42 NV FK Herman 2 1 0 1 3
43 Sporting 43 2 1 0 1 3
44 Bk. Sommersol 2 1 0 1 3
45 FC Whop en Dei 2 1 0 1 3
46 Vinder Sporting Fønix - HB 0 0 0 0 0
47 Vinder Sydhavn FF - FC Culpa 0 0 0 0 0
48 Copenfalster FF 1 0 0 1 0
49 Amalie 1 0 0 1 0
50 FC Nyhavn 1 0 0 1 0
51 Nørrebro United 1 0 0 1 0
52 Sydkysten BK 1 0 0 1 0
53 Uganda Danish Cranes 1 0 0 1 0
54 Bk. Hekla 1 0 0 1 0
55 FC Nordhavn 1 0 0 1 0
56 Borghaven IF 1 0 0 1 0
57 Nørrebro FF 1 0 0 1 0
58 VLI 1 0 0 1 0
59 Bk. Heimdal 1 0 0 1 0
60 CIK 1 0 0 1 0
61 HB 1 0 0 1 0
62 Nordvest FC 1 0 0 1 0
63 SC Amager 1 0 0 1 0
64 Sønderbro Fight 1 0 0 1 0
65 Nøddealliancen 1 0 0 1 0
66 Amandas Sønner 1 0 0 1 0
67 Slægtens Bk 1 0 0 1 0
68 Bk. Hellas 1 0 0 1 0
69 Husum Bk. 1 0 0 1 0
70 LoneWolves FC 1 0 0 1 0
71 MBFF 1 0 0 1 0
72 Bk. Vestia 1 0 0 1 0
73 Dunses Disciple 1 0 0 1 0
74 Dankurd IF 1 0 0 1 0
75 Stefan 1 0 0 1 0
76 CSC 1 0 0 1 0
77 Sydhavn FF 1 0 0 1 0
78 FC Ryparken 1 0 0 1 0
79 Real Benne 1 0 0 1 0
80 Olympiakos København 1 0 0 1 0
81 Champeinz United 1 0 0 1 0
82 Copenhagen Celtic 1 0 0 1 0
83 Døvania 1 0 0 1 0
84 FC Newborn 1 0 0 1 0
85 Fremad Forsing 1 0 0 1 0
86 KP Zebras 1 0 0 1 0
87 Panteras C.F. 1 0 0 1 0
88 Valby Bk. 1 0 0 1 0
Kommentarer
Kampgalleri
Luk